Projekt KSOW 2018

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty!

Lokalna Grupa Działania „Chata Kociewia” wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE zaprasza do udziału w warsztacie "Turystyka Wiejska 2.0 – jak skutecznie tworzyć i dystrybuować treści promujące atrakcje i oferty turystyczne" - przeznaczonym dla branży turystycznej i osób odpowiedzialnych w podmiotach publicznych i społecznych za zadania promocyjne.

Za nami warsztat dla branży turystycznej

W dniu 04.06.2018 r. w Hotelu nad Wisłą w Knybawie odbył się pierwszy warsztat realizowany we współpracy z LOT Kociewie, który przeznaczony był dla branży turystycznej i osób odpowiedzialnych za promocję w kociewskich gminach Uczyliśmy się pisać zwięzłe, a jednocześnie interesujące treści, które zachęcą turystów do odwiedzenia naszego Regionu i naszych atrakcji. Tematem przewodnim szkolenia był Skuteczny marketing turystyczny, a prowadzeniem jego zajął się Maciej Marczewski z Fundacji Ruszaj w Drogę!

Informacja o realizacji operacji pn. Kociewska Akademia Wiedzy

Lokalna Grupa Działania "Wstęga Kociewia" informuje, że

w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 została podpisana umowa przyznania pomocy na realizację operacji pn. Kociewska Akademia Wiedzy – tworzenie (rozszerzanie) i wzmacnianie sieci kontaktów kociewskich LGD przez działania szkoleniowe i promocyjne

Kociewska Akademia Wiedzy - Zapraszamy na warsztaty

W związku z realizacją projektu „Kociewska Akademia Wiedzy” zachęcamy Państwa do udziału w warsztacie skierowanym do branży turystycznej. Podczas zajęć będzie można poznać min. narzędzia promocji swoich usług. Warsztat odbędzie się w poniedziałek, 4 czerwca br., w Gościńcu Nad Wisłą – Knybawa , ul. Makowa 7. Planowana godzina rozpoczęcia - 9:00. Pełen program oraz szczegóły znajdują się w załączeniu. Czekamy na Państwa zgłoszenia!